سبد خرید 0

همه به مشاوره نیاز داریم

ما انسان‌ها در تعاملات فردی و بین فردی خود نیازمند آگاهی و دانش به جهت زندگی بهتر هستیم. در این بین به علت پیچیدگی‌های روان انسان، بهره‌گیری از تخصص مشاورین با دانش، مجرب و با تجربه ضروری می‌باشد.

مشاوره پیش از ازدواج

کمک به زوج‌های آینده برای انتخاب بهتر و یافتن مسیر بهتر زندگی

مشاهده توضیحات
زندگی افراد بر اساس انتخاب‌هایی که در مسیر خود انجام می‌دهند شکل می‌گیرد. بعضی از این انتخاب‌ها تاثیر چشمگیری در روند مسیر زندگی، موفقیت و خشنودی ما ندارند و بعضی دیگر اثرگذاری بلند مدت‌تری بر تمام ابعاد زندگی ما دارند. بدون شک انتخاب همسر یکی از تاثیرگذارترین و پیچیده ترین انتخاب‌ها در طول زندگی هر فرد به شمار می‌رود. هرچه شناخت و آگاهی فرد نسبت به خودش و فرد مقابل بیشتر باشد، انتخابی متناسب‌تر و کم خطاتر خواهد داشت. مراجعه به مشاورین با تجربه ما، در این انتخاب حساس بسیار روشن و کمک کننده خواهد بود.

زوج درمانی

کمک به زوجین جهت مدیریت تعارضات در روابط عاطفی

مشاهده توضیحات
ذات هر رابطه، بروز گاه گدار تعارضات است. برای حل مشکلات زناشویی باید اقدام کارساز و به موقع انجام داد و در غیر این صورت امکان آسیب‌های غیرقابل جبران وجود دارد. در این راستا کمک گرفتن از متخصصین برای بازسازی و ترمیم رابطه بسیار سودمند است. به علاوه تفاوت نسل‌ها در خانواده به دلیل تفاوت در فرهنگ و آموزش و ... می تواند منجر به اختلافاتی در نگرش‌ها شود. نپرداختن به این تعارضات ممکن است خانواده را به سوی نابسامانی ببرد و از این رو حل این مشکلات با کمک مشاور متخصص، اهمیت بسیار زیادی دارد.
توسعه فردی

مشاوره توسعه فردی

عصر پر هیاهوی صنعتی و تکنولوژی هر ساعت چیزی جدیدتر به دنیا عرضه می‌کند. اگرچه تکنولوژی توانسته سرعت و دقت را در کارها بالا ببرد و از میزان فعالیت‌های فیزیکی و ذهنی انسان – چه طاقت فرسا و چه آسان – بکاهد، اما به همان میزان موجب شده بسیاری از بیماری‌های روانی، تضعیف روابط و کمرنگ شدن ارزش‌های انسانی بروز پیدا کنند.
تکنولوژی با وجود تمام مزایایی که برای بشر دارد اما قادر نیست خلاقیت، آزادی، هدف و از همه این‌ها مهم‌تر ارزشمندی به انسان بدهد. داشتن نقشه راه برای ابعاد مختلف زندگی تا حد زیادی از اضطراب و نگرانی‌های فرد در این راه پر تلاطم می‌کاهد.
از این رو نیاز به مشاورین و کمک گرفتن از آن‌ها در درجه اول برای پیشگیری از آسیب‌های روانی و سپس برای درمان آن‌ها از ضروریات روزگار ماست. از دیگر اهداف اصلی ما بهبود بخشیدن و بالا بردن کیفیت سلامت روان همه گروه‌های سنی جامعه است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naderghanbari.com/?p=33