سبد خرید 0

کوچینگ یا مربیگری

بسیاری از افراد در مسیری گام برمی‌دارند که نه با ارزش‌های آنان همخوانی دارد و نه با چشم‌اندازشان همسو است و در نتیجه در زندگی خود اظهار بی‌انگیزگی می‌کنند. کوچینگ به این افراد کمک می‌کند در کنار یک کوچ (مربی) آموزش‌های لازم را دریافت کرده تا برای خود براساس چشم اندازها و توانمندی‌هایشان بتوانند اهدافی را در مسیر رسالت زندگی خود تعیین کنند و در راه رسیدن به آن گام‌های موثری بردارند.

کوچینگ توسعه فردی (بزرگسال)

کمک به یافتن ارزش‌های فردی و ارتقا در مسیر موفقیت

مشاهده توضیحات
افراد زیادی درجامعه هستند که به علل مختلف از مسیر اصلی زندگی خود منحرف شده و شاید در حال حاضر به شغل و فعالیتی مشغول هستند که نه با معیارها و اهداف آنها هم خوانی لازم را دارد و نه با چشم انداز و ارزش های این افراد همسو می باشد. از این رو این افراد از شغل و یا زندگی خود اظهار بی علاقگی و سستی و بی انگیزگی گزارش می کنند ...
بیشتر بدانید

کوچینگ نوجوان

عصر پر هیاهوی صنعتی و تکنولوژی هر ساعت چیزی جدیدتر به دنیا عرضه می‌کند. اگرچه تکنولوژی توانسته سرعت و دقت را در کارها بالا ببرد و از میزان فعالیت‌های فیزیکی و ذهنی انسان بکاهد، اما به همان میزان موجب شده بسیاری از بیماری‌های روانی، تضعیف روابط و کمرنگ شدن ارزش‌های انسانی بروز پیدا کنند. تکنولوژی قادر نیست خلاقیت، آزادی، هدف و از همه این‌ها مهم‌تر ارزشمندی به انسان بدهد. داشتن نقشه راه برای ابعاد مختلف زندگی تا حد زیادی از اضطراب و نگرانی‌های فرد در این راه پر تلاطم می‌کاهد. از این رو نیاز به مشاورین و کمک گرفتن از آن‌ها در درجه اول برای پیشگیری از آسیب‌های روانی و سپس برای درمان آن‌ها از ضروریات روزگار ماست. از دیگر اهداف اصلی ما بهبود بخشیدن و بالا بردن کیفیت سلامت روان همه گروه‌های سنی جامعه است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://naderghanbari.com/?p=35